شبکه های اجتماعی:
02177617152

09934081168

ترند رنگ و لباس در سال نو

کت زنانه ی چین دار ژاکارد

ترند سال جدید چیست؟

همان طور که می‌دانید با تغییر هر فصل ، بوتیک ها و فروشگاه های لباس ، ویترین خود را تغییر می‌دهند. بنابر این با توجه به رنگ و سبک ویترین ها میتوانیم لباس ترند و یا رنگ ترند سال را پیدا کنیم .

اگر دوست دارید که لباس ترند مورد علاقه ی خود را پیدا کنید و یا هماهنگ با مد روز لباس بپوشید ، پیشنهاد ما به شما این است که پیرو منابع موثق در حوضه ی پوشاک باشید به عنوان مثال اگر به دنبال  ترند رنگ سال هستید ، با تحقیق و دنبال کردن فشن شوهای مربوط به فصل مورد نظر خود ، و با  توجه به رنگهایی که در طراحی لباس ها صورت گرفته ، می توانید متوجه شوید که کدام رنگ ها امسال ترند خواهند شد .

پس از گذراندن کرونا و مسائل و مشکلات مربوط به آن ، که اکثر مردم با لباس راحتی خانگی در منزل کار می‌کردند ، طراحی لباس ،بیشتر در رنگهای ملایم و گرم انجام می‌شد.  اما امسال ، رنگهای شاد و تند بیشتر جلب توجه می‌کنند.

البته بهتر است بدانید که علاوه بر رنگهای شاد و جذاب ، رنگهای پاییزه هم در دسته ی ترندها قرار می‌گیرند.

در ادامه ی مطلب به رنگهایی که تا به حال بیشتر از سایر رنگ ها جزو ترندهای سال محسوب شده اند می‌پردازیم .

رنگ قهوه ای

این رنگ تنها رنگی است که واقعا نمی‌توان آن را از استایل خود حذف کرد .زیرا میتوان از آن در تمام فصل های سال استفاده کرد . این رنگ گرم و جذاب دارای دو طیف رنگ بسیار پر طرفدار است . قهوه ای کوارتز و قهوه ای سودانی که طبع زنده ای دارند .

رنگ زرد

اکثر ما با رنگ زرد به یاد فصل بهار و گلها می افتیم . این رنگ به طرز قابل توجهی ، حس امید و سرزندگی به انسان ها میدهد . و چه زیباست که این حس در قالب لباس پوشیدن ، به ما منتقل شود . احتمالا یکی از رنگهای ترند سال پیش رو رنگ زرد باشد و با انرژی و هیجان زیادی که دارد ، میتواند بهترین رنگ برای مانتو تابستانی باشد  ویا حتی برای شال یا انواع لباس راحتی خانگی و مایو .

رنگ زرد سایه های مختلفی دارد برای مثال رنگ انبهی،  لیمویی ، کره ای از رنگ هایی هستند که تا به حال بسیار ترند شده اند

رنگ صورتی

این رنگ انرژی بسیار بالایی دارد و ما را پر از انرژی می‌کند مثلا رنگ صورتی ارکیده که در دنیای واقعی و دیجیتال کار برد بسیاری دارد . تا جایی که مدیر شرکت کالرو می‌گوید

ما به دنبال این هستیم که این رنگ را در انواع لباس مهمانی ، لباس راحتی خانگی ، مایو و لباس های شب شاهد باشیم .

رنگ سبز زیتونی

این رنگ آرام بخش است و به دلیل اینکه بسیار طبیعی است ، روی ذهن تاثیر بالایی دارد . شرکت کالرو بر این باور است که در سال آینده ، لباس های محل کار کفش ها و اکسسوری های دیگر ازین رنگ الهام میگیرند و از طراوت زیادی برخوردار خواهند شد ‌.

رنگ آبی 

این رنگ و تونالیته های مختلف آن ، ما را به عمق آرامش فرو می‌برند. این رنگ نه تنها در انواع استایل های مختلف قابل استفاده است ، بلکه در انواع لباس راحتی ،  لباس رسمی لباس غیر رسمی و هرنوع سبک لباس میتوان از آن استفاده کرد

رنگ کره ای

این رنگ خنثی از جمله رنگ های بسیار محبوب و از طیف رنگ های کرمی محسوب می شود و از رنگ هایی است که خیلی راحت میتوان آن را ست کرد و به عنوان رنگ مکمل از آن استفاده کرد . ترکیب این رنگ ب

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *