شبکه های اجتماعی:
02177617152

09934081168

دانستنی هایی در باره ی دنیای لباس ها

قبل از خرید لباس باید با نوع پارچه و یژگیهای ان اشنایی داشته باشید واقعیت این است که در دنیای مد روز برای تولید انواع لباس زنانه بچگانه مردانه از پارچه های متفاوت استفاده میشود که هرکدام از انها استفاده و خصوصیت خاص خود را دارند . الیاف طبیعی و مصنوعی در صنعت مد و پوشاک کاربرد زیادی دارند البته از الیاف طبیعی به میزان بیشتری در دوخت لباس ها استفاده میشود . لازم به ذکر است که جنس لی، کتان،نخ از پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین پارچه ها در تولیدی های پوشاک محسوب میشوند .

انواع استایل پرطرفدار در دنیای مد و پوشاک

پانک و کژوال نوعی استایل در دنیای مد و فشن محسوب میشوند . اشنا بودن با این سبک ها باعث می شود که بتوانید متنوع تر لباس بپوشید و شیک تر لباس ها را با هم ست کنید و سرانجام شما همانند یک طراح لباس میتوانید لباس هایتان را کنار هم بچینید . پس به شما پیشنهاد میدهیم که با خواندن این مقاله به اطلاعات خود بیفزاببد.

استایل وینتیج مورد پسند اغلب مردم

استایل وینتیج مورد پسند اغلب مردم

این نوع استایل در واقع نوعی استایل کلاسیک است و به هیچ وجه یک استایل قدیمی محسوب نمیشود . دوخت ، مدل و طرح های بسیاری از قدیم نا به الان به جهان مد و فشن افزوده شدند و دلیل نمشود که چون زمان زیادی از به وجود امدنشان میگذرد ، قدیمی شوند و بسیاری از انها همچنان مورد پسند بوده و در صنعت پوشاک استفاده میشوند. وینتیج از جمله استایل هایی است که همچنان جذابیت داشته و تعداد بسیاری از مردم همچنان زرفدار این استایل هستند و مانند شلوار لی، کت جین و.. در دنیای لباس پارجا مانده اند .

اگر بخواهیم استایل وینتیج را تعریف کنیم باید بگوییم که این استایل در واقع در کنار هم قرار دادن لباسهایی است که در سالیان گذشته و مطابق با مد آن زمان پوشیده میشدند.

استایل هنری که واقعا جذاب است

استایل هنری که واقعا جذاب است

استایل هنری از خاص ترین استایل ها به شمار میرود زیرا در این استایل از طرح و رنگهای جذاب و جالب استفاده میشود و به همین دلیل است که کمی عجیب به نظر میآید . خصوصیت بارز این استایل ، استفاذه از ترکیب های الهام گرفته شده از صنایع دستی است و خلاقیت بسزایی در ست کردن لباس ها دارد فرقی نمیکند که لباس زنانه باشد و یا لباس بچگانه و مردانه .

استایل کژوال امروزی و کاملا راحت
شلوار تکرنگ زنانه جنس گلکسی

استایل کژوال نوعی استایل غیررسمی و راحتی محسوب میشود که میتوان در طول روز با این استایل به راحتی سر کرد این استایل در انواع لباس زنانه لباس بچگانه و لباس مردانه بسیار پر کار برد است

استایل کاری و رسمی
استایل کاری و رسمی

این استایل کاملا رسمی بوده و با استایل های دیگر تفاوت زیادی دارد و مامیتوانیم از این استایل در محل کار خود بطور مداوم استفاده کنیم همچنین در محیط های اداری بسیار کارامد است اشخاصی که ازین استایل به میزان زیادی استفاده میکنند دارای اعتماد به نفس بالایی هستند و مسیر پیشرفت خود درا بهد سرعت پیش میبرند البته این موضوع قطعی و 100 در صد نیست اما از دیدگاه روانشناسانه ثابت شده است.

استایل بوهمین مورد توجه همگان

استایل بوهمین از سالیان دور نشانگر شخصیت هایی بود که همیشه جوری که دلشان میخواست لباس میپوشیدند و به عبارتی زندگی را طوری که دوست داشتند پیش میبردند . در این نوع استایل از لباس هایی که در دست دوخته شده اند و بیشتر از الیاف طبیعی استفاده میشود .

استایل بوهمین مورد توجه همگان

از کجا بدانیم که جنس یک لباس از نخ صد درصد است یا خیر؟

تشخیص پارچه ی نخی شاید ساده نباشد اما چندان پیچیده هم نیست . نکته ی قابل توجه اینجاست که همه ی ما دوست داریم که انتخاب درست در خرید لباس داشته باشیم اما متاسفانه تنها راه تشخیص پارچه ی نخی یا پنبه ای ، سوزاندن الیاف ان است . شاید با خود بگویید ، مگر میشود قبل از خرید لباس را سوزاند ؟ نگران نباشید راه های دیگری هم برای این موضوع هست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت

لازم به دکر است که لازم نیست کل لباس سوزانده شود کافیست چند رشته از نخ لباس را از آن جدا کرده و با کبریت آتش بزنید

 

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *